Studio Tatuażu

Witaj na stronie Studia Tatuażu Warszawa Tattoo.

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasze Studio Tatuażu Warszawa Tattoo?

Nasze Studio Tatuażu Warszawa Tattoo ma lokalizacje przy ul. Francuskiej 12A na warszawskiej Saskiej Kępie.

Saska Kępa, wyjątkowa, stara, uważana za najelegantszą część prawobrzeżnej Warszawy, dzielnica która nie mieści się w żadnych ramach. Nazywana w przeszłości Holandią, formalnie ma status „części miasta”, potocznie nazywana jest dzielnicą, a w praktyce jest osiedlem z własnym samorządem. Geodeci odkryli kilka lat temu, że jest geograficznym „pępkiem Warszawy”.

Wyjątkowy klimat kilkudziesięciu restauracji, sąsiedztwo Stadionu Narodowego i siedząca na ławeczce na przeciwko naszego Studia Agnieszka Osiecka…

Saska Kępa. Miejsce zabytkowe – jej część jest wpisana do wojewódzkiego rejestru zabytków, spokojne i idealne na weekendowe spacery. Dzielnica, o której mówi się, że choć jest w sąsiedztwie centrum milionowego miasta, to udało jej się zachować cechy prowincji i nie jest do końca Warszawą.

Dlaczego z nami warto?

Mimo prestiżowej lokalizacji, ceny tatuaży w naszym Studio Tatuażu Warszawa Tattoo zaczynają się już od 250zł.

Zawsze znajdziemy dogodny dla Ciebie termin wykonania tatuażu.

Domeną naszego Studia Tatuażu Warszawa Tattoo jest sterylność i higiena. Używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi, regularnie dezynfekujemy studio i utrzymujemy czystość na najwyższym poziomie.

Używamy wyłącznie farb z atestem Unii Europejskiej, które nie posiadają substancji kancerogennych.

Nasi tatuatorzy i tatuatorki posiadają duże doświadczenie, wykonają dla Ciebie każdy tatuaż. Wykonujemy tatuaże realistyczne, abstrakcyjne, kontekstowe, z przesłaniem, a nawet tatuaże intymne (również z dojazdem do klienta).

Zasady współpracy ze Studiem:

 1. Nie rezerwujemy terminów bez wpłaty zadatku osobiście lub na konto Nest Bank 29 1870 1045 2078 1060 4503 0001 Studio Tatuażu Warszawa Tattoo z dopiskiem tatuaż dn. ….., godz…………
 2. Nie robimy projektów bez zadatku, a wysokość zadatku ustalamy indywidualnie.
 3. W cenę tatuażu wchodzi projekt i dwie poprawki projektu
 4. Po wykonaniu tatuażu możemy wykonać dwie bezpłatne poprawki tatuażu w ciągu dwóch miesięcy od zrobienia
 5. Brak pojawienia się na umówionej poprawce zamyka możliwość bezpłatnych poprawek
 6. Wykonujemy tatuaże na palcach, ale każda poprawka jest dodatkowo płatna

Zasady postępowania po tatuowaniu:

Pierwsza folia, która została założona jeszcze w salonie tatuażu powinna być zmieniona po około 3-4 godzinach. Im większy tatuaż tym więcej się z niego będzie sączyło.

Pierwszy dzień:

 1. Zdejmujemy starą folię.
 2. Delikatnie przemywamy skórę chłodną wodą z szarym mydłem (niezły jest również płyn do higieny intymnej – jego kwaśne pH hamuje rozwój bakterii)
 3. Po umyciu osuszamy skórę ręcznikiem papierowym – rezygnujemy z tradycyjnych ze względu na higienę.
 4. Wklepujemy cienką warstwę maści na całą powierzchnię. Bephanten krem i maść lub Easy Tattoo.
 5. Odczekujemy aż maść się wchłonie i po kilku minutach ponownie nakładamy opatrunek z folii. Polecamy oddychającą folię do żywności, nie odparza się skóra i rana lepiej się goi. Folię przyklejamy dokładnie z każdej strony plastrami
 6. Taki opatrunek powinniśmy zmieniać maksymalnie co 6 godzin w nocy, w dzień najlepiej co 4 godziny. I tak przez pierwszą dobę…

Od dugiego dnia wykonujemy te same czynności z pominięciem punktu 5 – po prostu nadszedł czas aby skóra goiła się przy dostępie powietrza. Unikamy wtedy noszenia odzieży w tym miejscu a jeśli nie ma takiej opcji to zadbajmy o to, żeby była luźna i z naturalnych materiałów. U każdego skóra będzie goiła się inaczej, ale przez okres 3 tygodni powinniśmy dbać o nią w sposób szczególny i kilka razy dziennie smarować maścią – według potrzeby.

O czym jeszcze należy pamiętać?

 • przez 3 dni po tatuowaniu – żadnego alkoholu, bo tatuaż będzie się źle goił
 • po 3 tygodniach możemy odstawić maści i przejść na zwykłe balsamy nawilżające
 • przez 14 dni unikamy długich kąpieli, a przez miesiąc ekspozycji tatuażu na słońce (wystarczy zakryć)
 • nie drapać powstających w procesie gojenia strupków bo mogą się zrobić ubytki w tatuażu!
 • bardzo ważne jest aby latem zakrywać tatuaże albo stosować kremy z filtrami – dzięki temu barwniki nie wyblakną przez długie lata

Skóra niestety czasami „odrzuca” część barwnika i musimy robić poprawki. Dlatego jeśli masz „dziury” tatuażu – nie przejmuj się – nasze studio robi takie poprawki za free.

p1040233dsc_0273dsc_0213franc1

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress